Hírek
2011. November 28. 14:26, hétfő |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Végre élményautót is gyárt a Toyota - VIDEÓ

Lassan készült a Toyota-Subaru sportkupé, de megérte várni.
Már régóta tudjuk, hogy a Toyota és a Subaru közös sportkocsi fejlesztésébe kezdett, de most, két évvel és két tanulmányautóval később végre gyártásra érett a 2+2 üléses sportkupé. Ráadásul nem is egy, hanem egyszerre három autó mutatkozik be, hiszen a Toyota GT 86-ot Subaru BRZ, valamint Scion FR-S néven is árulni fogják. Mindegy, hogyan nevezzük, a lényeg, hogy már a hó végi hivatalos premier előtt megtudhattuk a főbb technikai részleteket.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 18. 08:27, vasárnap | Belföld
Nagy István: május végén Magyarország kihirdetheti a mentességet a ragadós száj- és körömfájás ügyében
A ragadós száj- és körömfájás vírus utolsó kitörése óta nem észleltek új eseteket, a lappangási idő leghosszabb részén is \"túl vagyunk\".
2025. Május 18. 08:24, vasárnap | Belföld
Eddig fél millió ember küldte vissza a Voks lapokat
Átlépte a félmilliót a visszaküldött Voks 2025 szavazólapok száma - közölte a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton a közösségi oldalára feltöltött videójában.
2025. Május 17. 08:27, szombat | Belföld
Elkészült az egymilliomodik Audi Q3 modell az Audi Hungaria győri gyárában
Legördült a gyártósorról az egymilliomodik Audi Q3 modell az Audi Hungaria Zrt. győri gyárában. Az ünnepség részeként az Audi Hungaria és a magyar kormány megújította a 2013-ban kötött stratégiai együttműködési megállapodását.
2025. Május 17. 08:20, szombat | Belföld
Orbán Viktor: példátlan, hogy egy nem NATO-tagállam titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen
Példátlan, hogy a nem NATO-tagállam Ukrajna titkosszolgálati akciókat hajt végre egy NATO-tagállam, Magyarország ellen