Hírek
2013. Szeptember 26. 10:09, csütörtök |
Sport
Forrás: InfoVáros | -Hajósi Miklós-
Új navigátorral a Vác Ralin

Riport Buránszki József Rally versenyzővel, a IV. PM Peugeot Vác Rali után.
Túl vagyunk egy prológgal és gyorsokkal megrendezett Vác Ralin
De kezdjük a prológgal. Egy kategória negyedik időt sikerült mennetek a majdnem kopp sötétben. Ennyire bejött ez a szakasz?
- Igen negyedik idővel végeztünk. Bentről is jónak tűnt a tempó. Viszont nem értékeljük túl, mert az én múltam inkább az ügyességi versenyek MiniRally világában ennyit tapasztalati szinten feltételezett. Természetesen a helyezésnek örülünk, és bízunk benne, hogy a kategória társak is ugyanúgy komolyan vették a prológot mint mi.
A Nagymaros - Kóspallag SS2 gyorson, akár kategória 8-9-ik helyre is elég lett volna az időtök, ha..... Mi is történt azon a szakaszon?
- Egy hiba, amit még nem tudok pontosan mi volt. 100 méter egyenes után egy tempós jobb kanyarban egy bukkanón egy pici fékkel megúszott a kocsi hátulja. Sajnos már nem tudtam korrigálni, és bután reagáltam le én is. Fogható megcsúszásból így lett egy fenékkel árokba csúszás. Nem lett semmi baja jóformán a kocsinak, de nem tudtunk kb. 5-10 percig kijönni. A belső kamerát majd kiértékeljük és okosabbak leszünk.
A Gombás - Sejce pályán már hasonló időket autóztatok újdonsült navigátoroddal, Nagy Petivel. Mennyire tudtatok összeszokni a nap folyamán?
- Nagy Peti nekem nagyon jókor tudott segíteni, ami nem csak a navigátor hanem a sofőri feladatokban is pontosabban az ottani hibás berögződéseken is javított.
A kommunikáció rendben volt, mindent pontosan kaptam vissza. Petivel egyszerű, mert ő mint sofőr és mint tapasztalt navigátor 2:1 ahogy szokták mondani. Igyekszünk a következő évben is a segítségével tovább fejlődni.
Ha lehetne mit tennél másképp a Vác Rallyval kapcsolatban?
- Nem árulok el nagy titkot, ha a balesetet csináltam volna másképpen!
A többi fokozatosan jobb és jobb volt.
Sokat tanultunk.
Amit nem tudtunk befolyásolni, az a rendezés volt. Ott sok volt a hiányosság. Bízom benne, hogy a rendezőség értékelni fogja a panaszokat és jobban felkészül a következő futamokra a versenyző párosok legnagyobb elégedettségére!
Örök hála azoknak a cégeknek akik segítik a felkészülést és a versenyzésünket!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:12, péntek | Sport
Győzött a Ferencváros az Európa Ligában
A magyar bajnoki címvédő Ferencváros Varga Barnabás góljával 1-0-ra nyert a belga Genk vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti második fordulós mérkőzésén.
2025. Október 03. 06:59, péntek | Sport
Férfi kézilabda klub-vb - Ezüstérmes a Veszprém
A Veszprém ezüstérmet szerzett az Egyiptomban rendezett férfi kézilabda klubvilágbajnokságon, mivel kétszeri hosszabbítás után 31-30-ra elveszítette a Barcelona elleni, csütörtöki döntőt.
2025. Október 02. 07:04, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: a Plzen elleni második félidős játékra lesz szükségünk Genkben
2025. Október 01. 07:49, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Balogh Botond újra a keretben
Balogh Botond ismét bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely az októberben sorra kerülő, örmények és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.