Városlista
2025. augusztus 15, péntek - Mária

Hírek

2017. Június 02. 14:16, péntek | Belföld
Forrás: mti

Több mint 47 ezer autót ellenőriztek a rendőrök egy nemzetközi műveletben - VIDEÓVAL

Több mint 47 ezer autót ellenőriztek a rendőrök egy nemzetközi műveletben - VIDEÓVAL

A rendőrök egy nemzetközi műveletben több mint 47 ezer autót ellenőriztek, 43-at lefoglaltak és 38 körözött embert elfogtak

- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata pénteken a rendőrség honlapján.

A Délkelet-európai Rendészeti Központ szervezésében nemzetközi műveletben vett részt országszerte a magyar rendőrség 2772 munkatársa május 16-án és 17-én - olvasható a közleményben. A műveletben a rendőrök együttműködtek a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, a Polgárőrség, a Nemzeti Közlekedési Hatóság, az okmányirodák, valamint a részt vevő országok rendőrségeinek tagjaival.

Az akcióban a részt vevő szakértők 47 085 járművet, 37 995 embert és 46 614 dokumentumot ellenőriztek. A rendőrség lefoglalt 43 gépjárművet 177 millió forint értékben, és a rendőrök elfogtak 38 embert, akivel szemben magyar és nemzetközi körözések voltak érvényben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld

Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt

2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld

Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést

2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld

Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig

2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal

A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.