Hírek
2017. Július 11. 09:22, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Meglőtte feleségét, bezárkózott 7 éves kislányával, majd öngyilkos lett

Meglőtte feleségét egy férfi Ásványrárón hétfőn este, majd önkezűleg vetett véget életének.
A nyomozás jelenlegi adatai alapján hétfőn 20 óra körül Ásványrárón egy családi házban – eddig tisztázatlan okból - egy 64 éves férfi lőfegyverrel rálőtt feleségére. Az elkövető a történtek után gyermekével bezárkózott a házba, ahol önkezűleg vetett véget életének. A hétéves gyermek nem sérült meg.
A 42 éves nőt a mentők kórházba vitték további vizsgálatokra.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr- főkapitányság emberölés kísérlet bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.
2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében
Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel
2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld
AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok
A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest