Hírek
2013. Április 03. 16:43, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Meghalt egy magára hagyott újszülött Tiszafüreden, az anya ellen eljárás indult
Meghalt egy újszülött, akit az anyja a szülés után magára hagyott tiszafüredi otthonában, a fiatalkorú anya ellen eljárás indult - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel.
Pásztorné Kovács Ágnes tájékoztatása szerint a 17 éves lány kedd hajnalban adott életet tiszafüredi otthonában leánygyermekének, majd magára hagyta. A mentőket délután hívták a helyszínre, de már csak az újszülött halálának beálltát tudták megállapítani. A 17 éves lányt rossz egészségi állapota miatt kórházba szállították - tette hozzá a szóvivő.
Az ügyben a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást az anyával szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
