Hírek
2016. Május 21. 09:00, szombat |
Helyi
Forrás: vmisk.hu
Második helyen végeztek az Észforgatók versenyben
A Vörösmarty Mihály Általános Iskolát Schmidt Zsófi és Ungi Bettina 4.B osztályos tanulók képviselték.
A Solymár Imre Városi Könyvtár Észforgató levelező verseny döntőjére a közelmúltban került sor. A döntőben 20 két fős csapat mérte össze tudását, a versenyzők Kakasd, Fadd, Hidas, Mecseknádasd általános iskoláiból érkeztek. A Vörösmarty Mihály Általános Iskolát Schmidt Zsófi és Ungi Bettina 4.B osztályos tanulók képviselték. A népes mezőnyben az igen előkelő második helyezést érték el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. November 17. 15:39, hétfő | PR
Leslie Mandoki volt a 24. Hifi Show díszvendége
a zene, a kultúra és a béke nagykövete ismét Budapesten.
2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport
Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt
A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.
2025. November 17. 07:33, hétfő | Életmód
A Földindulás kapta a legjobb drámai film díját Franciaországban
A legjobb drámai film díját nyerte el Pozsgai Zsolt Földindulás (Landlside) című filmje a franciaországi Reims városában, a Red Movie Awards kiemelt európai filmfesztiválon
