Városlista
2025. augusztus 14, csütörtök - Marcell

Hírek

2012. Május 11. 14:21, péntek | Bulvár
Forrás: Story Online

Kórházba bulizta magát Rihanna

Kórházba bulizta magát Rihanna

Ismét kórházba került egy buli után Rihanna.

Megint nem bírt magával, így egy éjszakai bulit követően a kórházban kötött ki Rihanna. Az énekesnőt egy New York-i partiból vitte el a mentő kimerültség és kiszáradás miatt, de szerencséjére csak pár órát kellett infúzióra kötve töltenie, másnap reggel pedig már haza is térhetett Los Angelesbe - az orvosok azonban figyelmeztették, hogy életvitelével komolyan kockáztatja az egészségét.

A kérdés csak az, hogy ebből vajon mennyit jegyez majd meg, ugyanis az eset messze nem az első a sorban. A sztár korábban már egy megterhelő turné közben, betegen is ájultra bulizta magát, mégsem tanult az esetből, ráadásul a partik mellett keményen edz is, amivel szintén sokat árt magának. "Lehetetlen visszafogni - mondta el Rihanna egyik közeli barátja. - Mondhatunk neki bármit, az egyik fülén bemegy, a másikon kijön."

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár

OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget

Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.

2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár

Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója

Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.

2025. Augusztus 11. 07:09, hétfő | Bulvár

Lezuhant egy férfi a Gellért hegyről

A Gellért-hegyi sziklatemplom fölötti területről egy sziklára esett egy fiatal férfi vasárnap este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.