Hírek
2019. December 02. 10:11, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kilónyi kokaint találtak egy csepeli műhelyben - VIDEÓVAL
Több mint 1,3 kilogrammnyi, 26 millió forint értékű kokaint találtak a rendőrök egy csepeli műhelyben - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint elfogták a két dílert, aki Németországból hozta be a kábítószert és a megbízójukat is.
A nyomozók a kokain mellett 43 kábítószergyanús tablettát és 5 gramm marihuánát találtak, emellett 18 millió forint értékű valutát és ékszereket is lefoglaltak.
A bíróság elrendelte a három férfi letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld
MÁV: csaknem hatvan baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben
A figyelmetlen közlekedés és a KRESZ-szabályok megszegése miatt 57 baleset történt vasúti átjáróban 2025-ben - közölte a MÁV-csoport vasárnap délelőtt az MTI-vel.
2026. Január 05. 06:57, hétfő | Belföld
10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére
A 2024-es 32,2 százalékos, majd a 2025-ös 21,2 százalékos emelés után újabb 10 százalékkal emelkedik a tanítók, a tanárok és az óvónők bére
