Városlista
2025. november 8, szombat - Zsombor

Hírek

2013. December 04. 16:46, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

Késsel akart bankot rabolni egy férfi Pápán

Késsel akart bankot rabolni egy férfi Pápán

Késsel akart kirabolni egy férfi egy bankfiókot Pápán, de az alkalmazottak ellenállása miatt megfutamodott. A rendőrség elfogta, eljárást indított ellene - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.

Késsel a kezében ment be az egyik pápai bankfiókba egy férfi, és pénzt követelt a bankfiók két alkalmazottjától. Ők nem tettek eleget a felszólításnak, és hátraszóltak egy harmadik kollégájuknak, ezután a férfi kiszaladt az épületből.
A bejelentés után félórával a pápai bűnügyi osztály vezetője a személyleírás alapján a pápai buszpályaudvaron ráakadt a feltételezett elkövetőre, és előállította.
A buszpályaudvar közelében egy szemetesből előkerült a bűncselekmény elkövetéséhez használt kés.
A rendőrség tájékoztatása szerint a 21 éves borszörcsöki lakos ellen rablás kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a pápai rendőrkapitányság.

Címkék: Bűnügy-rablás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek

Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás

A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.

2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek

Halálos lakástűz Téten

Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek

Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában

A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok