Hírek
2019. Október 11. 13:05, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kannabiszültetvény találtak Ágfalván

Kábítószer birtoklás miatt eljárás indult egy ágfalvi férfi ellen, akinek a pincéjében 34 tő kannabisz növényt és több mint 1600 gramm kábítószergyanús növényi származékot, vélhetően marihuánát találtak.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság péntek reggel a rendőrség oldalán közölte: a soproni rendőrség csütörtökön tartott házkutatást az ágfalvi házban, ahol a növény termesztéséhez és szárításához használt eszközöket, többek között ventilátorokat, szűrőberendezéseket, öntözőrendszert, infralámpákat és sátrakat, valamint készpénzt is találtak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.