Hírek
2011. Október 15. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Jön a 30 százalékos baleseti adó?

Sajtóértesülések szerint 30 százalékos baleseti adót tervez a kormány a jövő évi adócsomagban.
A biztosítási alkuszok úgy számolnak, hogy ez 25 százalékos díjemelkedést okozhat majd a kötelező gépjármű felelősségbiztosítási tarifáknál.
Az egyik internetes biztosítási alkusz szerint lesznek olyan cégek is, akik a biztosítási verseny miatt további díjcsökkenést vállalnak magukra, így az adó egy részét díjkedvezmények formájában vissza is kapnák az ügyfelek. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.
2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében
Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel
2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld
AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok
A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest