Hírek
2012. Augusztus 15. 13:50, szerda |
Bulvár
Forrás: storyonline.hu
Hajtóvadászatot hirdetett maga ellen VV Éva

Le akarja mosni magáról az "alkoholista" jelzőt, és visszanyerni az emberek bizalmát.
Az egykori villalakó állítja, hiába szajkózza, senki sem hiszi el, hogy már nem iszik, és nem alkoholista. Kitalálta, hogy elviszi egy wellness-hétvégére azt, aki elkapja részegen vagy akár ittasan. "Bárki bármikor, bárhol leszólíthat nyugodtan, és szondát nyomhat az orrom alá" - jelentette ki a Borsnak Baukó Éva, akinek már minden vágya egy jó munkahely, egy hosszú párkapcsolat és pár éven belül egy gyerek. A botrányos életű VV-hős a fogadalmával szeretné visszanyerni az emberek bizalmát. Mint mondja, augusztus 21-én indul a saját maga ellen indított hajtóvadászat, és karácsonyig tart, mert akkor mindenképpen koccint a családjával. Addig azonban - mint ígérte - egy kortyot sem fog inni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.