Hírek
2012. Szeptember 13. 20:43, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Győzelem Izland ellen a női kézilabdatornán
A magyar női kézilabda-válogatott 35-21-re nyert Izland ellen a csehországi torna csütörtöki nyitómérkőzésén.
A csapat tájékoztatása szerint Karl Erik Böhn szövetségi kapitány együttese - amelyből több győri és ferencvárosi játékos hiányzott - könnyedén nyert, és főleg a második félidei védekezése volt jó.
1. forduló:
Magyarország-Izland 35-21 (20-15)
---------------------------------
a magyar góldobók: Szucsánszki 7, Tomori 5, Klivinyi 5, Kovacsicz 5, Vérten 4, Planéta 3, Bódi 2, Cifra 2, Szekeres 1, Vincze 1
kiállítások: 8, ill. 8 perc.
hétméteresek: 6/4, ill. 5/5.
a másik csütörtöki mérkőzésen:
Szlovákia-Csehország 23-19 (13-10)
A további program:
péntek:
17:30 ó: Szlovákia-Izland (Arzberg, Németország)
18 ó: Csehország-Magyarország (Cheb)
szombat (Cheb):
10 ó: Magyarország-Szlovákia
12 ó: Izland-Csehország
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
2026. Február 01. 08:28, vasárnap | Sport
A Liverpool hátrányból fordítva verte a Newcastle-t
2026. Január 31. 10:44, szombat | Sport
Európa-liga - A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele a nyolcaddöntőért
A bolgár Ludogoreccel játszik a nyolcaddöntőbe jutásért a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Európa-ligában.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport
Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek
A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.
