Hírek
2021. Június 30. 09:01, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Fiatalkorúnak is árult drogot a dílernő

Egy fiatalkorúnak és több felnőttnek is adott el kábítószert egy 30 éves nő.
A Szécsényi Rendőrkapitányság kétrendbeli kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 30 éves rimóci lakos ellen – közölte a rendőrség.
A nő a megalapozott gyanú szerint 2021. január elseje és május 27. között családi házánál több felnőttkorú és egy fiatalkorú személy részére értékesített kábítószert. A nyomozók a végrehajtott kutatások alkalmával a gyanúsított lakásán több darab alufóliába csomagolt, fehér színű port, valamint az értékesítéséhez szükséges eszközöket, az egyik fogyasztónál pedig bruttó 0,17 gramm fehér színű port találtak meg és foglaltak le. A beszerzett szakértői vélemény alapján a lefoglalt fehér por kábítószernek minősül.
A 30 éves rimóci lakost a nyomozók 2021. június 29-én elfogták, a rendőrkapitányság épületébe előállították és gyanúsítottként hallgatták ki. A nőt a hatóság tagjai őrizetbe vették, és a napokban előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására.
A nyomozók az üggyel összefüggésben további öt személyt hallgattak ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.
2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel
Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát