Hírek
2012. Július 31. 21:35, kedd |
Bulvár
Forrás: MTI Fotó: Kovács Tamás
Felfigyelt Jakabos Zsuzsannára egy nagy amerikai magazin

Felfigyelt Jakabos Zsuzsannára, s a világjátékok történetében talán a legszebb olimpiai versenyzőnek nevezte a magyar úszónőt az amerikai COED Magazine.
Az elsősorban az egyetemista férfiakat megcélzó szórakoztató újság internetes változata 83 fényképet közölt a Londonban már 3. olimpiáján szereplő magyar sportolóról. A mellékelt írás szerzője szerint elképesztő melléfogás, hogy a magazin figyelmét eddig elkerülte a brit fővárosban 400 méter vegyesben és 200 méter pillangón versenyző pécsi úszónő.
Hogy a hibát kijavítsa, az újság megígérte olvasóinak, hogy sokat fog még foglalkozni "az egyik legszebb lánnyal, akit valaha láttunk".
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.