Hírek
2020. Július 03. 12:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Embercsempészeket és migránsokat fogtak el a rendőrök Győrnél

Elfogtak két embercsempészt és 11 migránst a rendőrök Győrnél csütörtök este egy kisbuszban - közölte a police.hu honlapon a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
A rendőrök 23 óra körül állították meg a magyar honosságú kisbuszt az M1-es autópálya 119. kilométerénél, Győr külterületén. A járművet egy magyar férfi vezette, és magyar társa mellett vele utazott tizenegy külföldi, akik szíriai állampolgárnak vallották magukat, de tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni.
Valamennyiüket előállították, a két magyar állampolgárt embercsempészés gyanújával hallgatják ki - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.