Városlista
2025. november 10, hétfő - Réka

Hírek

2013. Január 04. 10:20, péntek | Kék hírek
Forrás: MTI

Elfogtak egy szatírt Hódmezővásárhelyen

Elfogtak egy szatírt Hódmezővásárhelyen

Elfogtak egy húszéves fiatalembert, aki január elsején hajnalban megtámadott egy nőt Hódmezővásárhelyen - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken az MTI-vel.

Jászai Linda elmondta: a sértett először nem a rendőrséghez fordult, hanem a Facebook közösségi portálon tette közzé a vele történteket, amire felfigyelt egy szolgálaton kívüli rendőr. A bejegyzés alapján keresték meg a nyomozók a nőt, aki végül csütörtökön kora délután tett feljelentést.
A szóvivő közölte, hogy a rendőrség négy óra alatt azonosította és elfogta a 20 éves büntetlen előéletű férfit. Kihallgatásakor részletes beismerő vallomást tett, és azt is beismerte, hogy aznap éjjel egy másik nőt is megtámadott. A másik áldozat is feljelentést tett.
Jászai Linda tájékoztatása szerint a rendőrség a férfit őrizetbe vette, és szemérem elleni erőszak bűntette elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kezdeményezte előzetes letartóztatását.

Címkék: Bűnügy-erőszak

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek

Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás

A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.

2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek

Halálos lakástűz Téten

Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek

Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában

A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok