Hírek
2018. Július 04. 07:21, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotóillusztráció: pixabay
Elfogták egy emberölés feltételezett nőelkövetőjét a fővárosban
Elfogtak egy nőt, akit a kőbányai emberölés elkövetésével gyanúsítanak - közölte a rendőrség a honlapján kedd este.
A rendőrség korábbi tájékoztatása szerint szúrt sérülésekkel találtak rá hozzátartozói egy 41 éves férfire X. kerületi Maláta utcai lakásában keddre virradóra Budapesten. A férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított nyomozást.
A police.hu-ra kedd este feltett közlemény szerint a BRFK életvédelmi osztályának nyomozói elfogtak és kihallgattak egy 34 éves nőt, akit a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld
NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.
