Hírek
2011. Szeptember 02. 07:29, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Bombariadó volt a kollégiumban
Bombariadó miatt kiürítettek egy középiskolai kollégiumot csütörtökre virradó éjjel Hódmezővásárhelyen. A tűzszerészek robbanószerkezetet nem találtak, a fenyegetőt keresik - értesült a HavariaPress.
Csütörtökre virradó éjjel érkezett a fenyegetés a városi Cseresnyés Kollégiumba. A bombafenyegetés miatt kiürítették a rendőrök az épületet, s tűzszerészek szállták meg. A teljes átvizsgálás során nem találtak robbanószerkezetet. A Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság közveszéllyel fenyegetés miatt indított nyomozást az ügyben. Ez a bűncselekmény akár két év szabadságvesztéssel is büntethető. (pr)
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
