Hírek
2017. Augusztus 06. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Belefulladt egy 18 éves fiú a Balatonba
Megtalálták annak a 18 éves fiúnak a holttestét, aki Balatonmáriafürdőnél tűnt el a Balatonban - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Sajtószolgálatának sajtóreferense szombat este az MTI-vel.
Bakos Zsuzsanna közölte, a haláleset körülményeit közigazgatási eljárásban vizsgálja a rendőrség.
Tar Mihály, a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálatának szóvivője korábban azt közölte az MTI-vel: a fiú a parttól mintegy 400 méterre ugrott a vízbe egy vízibicikliről, amelyen rajta voltak családtagjai is. A vízibicikli utasai közül senki, a fiatal fiú sem tudott úszni, így amikor elmerült, senki sem tudott a segítségére sietni - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
