Hírek
2014. Január 08. 12:53, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Árokba borult egy kamion az M0-son Gyálnál
Teljes szélességében lezárták az M0-s autóút M3-as autópálya felé vezető oldalát Gyálnál, ahol szerda délelőtt egy kamion árokba borult, és a sofőr súlyosan megsérült - közölte a rendőrség és a katasztrófavédelem az MTI-vel.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője korábban azt mondta, hogy a baleset az M0-s 38-as kilométerénél történt.
A helyszínelés megkezdésekor a leálló sávban még lehetett közlekedni, de mostanra teljesen lezárták az utat. A forgalmat a gyáli lehajtónál az M0-s melletti kihajtóra terelik, ahonnan 150 méter megtétele után lehet visszatérni az autóútra - közölte.
Csámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta: a homokot szállító kamion sofőrjét a monori és a fővárosi tűzoltóknak sikerült kiemelniük a roncsból. A középkorú férfi súlyos sérüléseket szenvedett.
A 40 tonnás jármű kerekekre állítása hamarosan megkezdődik, egy daru már a helyszínen van.
Mivel a szétszóródott homokot is le kell takarítani az útról, a műszaki mentés órákig is elhúzódhat - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
