Hírek

2016. Október 03. 08:39, hétfő | Helyi
Forrás: BVLC, teol.hu

A címvédő Bonyhád megizzadt a jól küzdő Dunaföldvárral

Nehéz siker - így jellemzi a hétvégi, Dunaföldvár elleni mérkőzést a Bonyhád Völgység LC

Az első félidő gyenge játékát egy dunaföldvári gól koronázta meg a 46. percben, a második félidőre feljavuló bonyhádi csapat azonban egy büntetővel és egy bombagóllal megfordította az összecsapást.

Bonyhád Völgység LC–Dunaföldvár FC 2–1 (0–1). Bonyhád, V: ifj. Hartung V. (Horváth J., Bogáncs G.). Bonyhád: Kovács L. – Schulteisz N. (Wolf, 69.), Szász D., Szlama, Kertész D. – Máté R., Völgyi P. – Genczler, Varga Á. (Szentes M., 91.), Pfaff – Fekete K. Játékos-edző: Köllő Roland. Dunaföldvár: Tóth Dávid – Tóth Dániel, Farsang P., Fehér M., Horváth A. – Fröhlich Rajmund, Berényi P., Rezicska, Benke V. (Androsovits, 79.) – Markovics (Ürmös, 27.), Tóth Á. Játékos-edző: Barics Péter. A második félidőben ritmust váltott a hazai csapat, ennek eredményeképpen megérdemelt sikert aratott a címvédő. Gól: Máté R. (52.), Genczler (73.), illetve Rezicska (45.+1.). Jók: Szlama, Szász D., Varga Á., Pfaff, Genczler, illetve Tóth Dávid, Berényi P., Rezicska.